ZEPD #5 Daj sobie szansę stanąć na starcie

Prowadzi Beata Kosiacka

W tym odcinku szczególnie dużą wartość mogą znaleźć osoby trochę zagubione w życiu, które mają dobrze rozwiniętego krytyka wewnętrznego, często porównują się z innymi i nie do końca wiedzą, co chcą robić w życiu. Ale także ci, którzy poszukują lub są na tropie swojej życiowej drogi. Oraz wszyscy fani Marty Zabłockiej. A już poza wszystkim jest to naprawdę fajna i szczera rozmowa, w której Marta chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i opowiada, jak dochodziła do tej wiedzy, skąd dowiedziała się, co jest dla niej ważne i jakie ma plany na najbliższy rok, a także jak sobie radzi z różnymi trudnościami i od czego zaczęła się jej pasja z rysowaniem komiksów.

Poznacie też, czym jest empatia w ujęciu Marty, jak ona sama dba o swoje granice i o relacje zawodowe, dlaczego tak ważne jest dla niej dbanie o wspólną przestrzeń, wzajemny szacunek, wolność słowa i odpowiedzialność, a także obrona swoich praw autorskich. Dowiecie się też, jaką rolę odgrywają dla Marty projekty społeczne i dlaczego to jest to istotne, żeby integrować różne osoby, zapraszając je do wspólnych działań. A także, co wnosi współpraca z ludźmi wyznającymi te same wartości oraz jak dbać o to, żeby się nie wypalić. Marta podpowiada, jak dbać o higienę psychiczną, w przypadku, gdy ktoś cię atakuje, krytykuje, czy hejtuje, a nawet w jakich sytuacjach warto iść na policję.

To tylko niewielki wycinek spraw i wątków, które poruszyłyśmy w tej rozmowie. Bardzo serdecznie polecam ten inspirujący, fajny i dynamiczny wywiad. Miłego słuchania!

Zapraszam do posłuchania

W tym odcinku

Linki, ludzie, inspiracje

Subskrypcja

Chcesz dostawać więcej inspiracji? Zapisz się na newsletter Babskiej Dżungli